NOVINKA - LASIČKA XS - tyrkysová

1 290 Kč
Skladem

Brašna pod sedlo, které jsme dali pracovní název Lasička a nikdo už neví proč.

Velikost XS - tak akorát malá a tak akorát velká. Takovou prostě doma nemáš, ale děsně jí chceš a potřebuješ.

K DISPOZICI JEN DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

 

VYROBENO S LÁSKOU V PLZNI ♥ 

MADE WITH LOVE IN CZECH REPUBLIC  ♥

 

 

Má objem 3 litry, ale to člověku stejně moc neřekne. Prostě do ní dáš náhradní duši, montpáky, lepení, malou pumpičku, suchý triko, pár tyčinek, klíče, mobil, 2 x zaroluješ, zapneš, pověsíš a můžeš vyrazit. A když do ní nemáš co dát, zaroluješ víckrát a nic neřešíš. Brašna drží jako přibitá. Ať už na odpolední švih anebo na celodenní výlet, Lasička ti bude skvěle sloužit.

Momentálně ji nabízíme v těchto pěti barvách:

hnědá / tyrkysová / žlutá / modrá / červená / černá

 

Materiál: X-Pac VX21 Dymension Polyant, 205 g/qm; spony YKK; popruhy o tl. 1,5 mm

Materiál má vícevrstvou strukturu: na vnější straně je odolný proti oděru, vnitřní stranu tvoří tenká polyesterová tkanina a mezivrstva je ve tvaru silných vláken X-PLY. Tato vlákna dodávají látce typickou diamantovou strukturu s velkými oky. Díky této laminované konstrukci je X-Pac odolný proti oděru, rozměrově stabilní, extrémně odolný proti roztržení a zcela vodotěsný. Tento materiál najdete např. na batohách firem Arcteryx, Klättermusen, Black Diamond atd.

Váha: 112 g; Objem: 3 litry

Lasičku využiješ na jakékoliv vyjížďce, zabalíš si do ní rezervní oblečení, náhradní duši, pumpičku, jídlo a ostatní maličkosti.

Brašnička je upevněna pouze na ližinách sedla a je tedy kompatibilní a použitelná téměř na každém kole - teleskopická či aero sedlovka již není překážkou.

Rolovací systém ti umožní rychlý přístup k tvým věcem. Do spodní části brašny je všit přídavný komponent kvůli stabilitě (nerez plíšek).